Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. eksportu

UNISZKI NATURALNE GRYZAKI SPZOO SPK

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii exportowej i planów sprzedażowych na wybranych rynkach zagranicznych,

  • aktywna obsługa klientów i pozyskiwanie partnerów handlowych na podległych rynkach,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy, doradztwo w zakresie asortymentowym,

  • przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych i przedstawianie ich klientom,

  • utrzymywanie wzorowych kontaktów z klientami,

  • reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach handlowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • doświadczenie FMCG minimum 2 lata,

  • samodzielność i samodyscyplina w działaniu,

  • wysokie umiejętności interpersonalne, oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność pozyskiwania kontaktów handlowych,

  • nastawienie na konsekwentną realizację wyznaczonych celów,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość pakietu Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń w postaci stałej pensji oraz przejrzysty system prowizyjny,

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer z dostępem do Internetu, telefon komórkowy),

  • otwartość pracodawcy na nowe pomysły i działania.

O nas

Uniszki Naturalne Gryzaki to firma z wieloletnią tradycją, sięgającą 30lat. Historia zaczęła się od stworzenia ubojni drobiu w której zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę na temat surowców wykorzystywanych przez Nas obecnie w zakładzie produkującym karmę oraz naturalne gryzaki dla psów.