Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista / Specjalistka ds. Eksportu

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Total-Pack jest liderem w dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu i logistyki. Od 1989 dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu materiałów opakowaniowych.

    W związku z rozwojem Działu Eksportu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Numer ref: Nr ref.: EKSPORT

    Opis stanowiska:

    • nawiązywanie i utrzymywanie stałej współpracy z klientami,
    • realizacja planów sprzedaży w powierzonym obszarze,
    • przygotowanie ofert i negocjowanie warunków handlowych z klientami
    • identyfikowanie potrzeb rynku i analiza konkurencji,
    • doradztwo  w zakresie oferowanych produktów.
    • budowanie i aktualizowanie bazy kontaktów handlowych
    • uczestnictwo w targach branżowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub średnie
    • dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną z kontrahentami
    • min 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku handlowym ze wskazaniem na rynki zagraniczne
    • wysokie umiejętność negocjacyjne i sprzedażowe
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word)
    • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników
    • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków
    • możliwość wyjazdów zagranicznych

    Forma kontaktu:

    Prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny z zaznaczonym numerem referencyjnym, klikając w przycisk aplikowania.