Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. fakturowania i rozliczeń

MANAGEMENT SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

MANAGEMENT SP. Z O.O. SP. K.

Partyzantów 8

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja umów
  • obsługa procesu rozliczeniowego klienta
  • wystawianie faktur
  • przygotowywanie zestawień dotyczących rozliczeń, analiza należności
  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • dokładne wykonywanie zadań / skrupulatność
  • terminowość
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość programu MS Office – Excel, Word
  • komunikatywność
  • Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy związanej z rozliczeniami, fakturowaniem (w działach finansowych, rozliczeniowych czy administracji branży nieruchomości/deweloperskiej)
  • znajomość programów rozliczeniowych / crm / księgowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • praca stacjonarna (biuro w centrum Gdańska)
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

O nas

RWS INVESTMENT GROUP to działająca od lat i prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna, której domeną są obiekty komercyjne.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Specjalista / Specjalistka ds. fakturowania i rozliczeń, Partyzantów 8, Gdańsk