Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka ds. Finansów

Estimote Polska Sp. z o.o.

  • Krakusa 11, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Krakusa 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Płatności i przelewy - Budując nasze produkty oraz realizując zamówienia naszych klientów każdego dnia dokonujemy zakupów wielu komponentów i usług. Twoim celem będzie skoordynowanie tego procesu tak, aby płatności były terminowe i aby księgowi mogli rzetelnie klasyfikować koszty w przeznaczonym do tego oprogramowaniu.

  • Fakturowanie sprzedaży - Twoim zadaniem będzie współpraca z naszymi zespołami sprzedaży, aby skutecznie i poprawnie wystawiać faktury dla naszych klientów na całym świecie. Mamy do tego odpowiednie narzędzie, ale tutaj też przyda się dobry proces i komunikacja z zespołem i klientami.

  • Generowanie raportów - Za pomocą specjalnych narzędzi oraz z pomocą naszych zespołów IT, potrzebne będzie generowanie przeróżnych raportów związanych ze sprzedażą, kosztami lub innym finansowym wymiarem niezbędnym dla księgowych, KRS, urzędów, zarządu lub inwestorów. Twoim celem będzie koordynowanie tych procesów.

  • Podatki - Twoim zadaniem będzie współpracować z księgowością, aby upewnić się, że nasze spółki wypełniają na czas wszystkie wymagane prawem zobowiązania podatkowe lub podobne.

  • Transakcje pomiędzy spółkami - Nasza grupa składa się z kilku spółek polskich i amerykańskiej. Stąd Twoim zadaniem będzie też koordynowanie transakcji pomiędzy spółkami, wzajemne rozliczenia i przelewy. Oczywiście to wszystko we współpracy z księgowością w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w takiej samej lub podobnej roli

  • Doświadczenie w narzędziach do cyfrowego obrotu dokumentami

  • Doświadczenie w organizacjach, których roczne obroty były liczone w milionach

  • Rzetelność, skrupulatność i dobre oko do najmniejszych detali i niezgodności

  • Język angielski na tyle dobry, aby swobodnie korespondować mailowo z partnerami lub klientami

  • Samodzielność i skuteczność w pozyskiwaniu od innych niezbędnych informacji

  • Pasja do technologii i szybkie uczenie się nowych rzeczy, programów i filozofii działania

  • Umiejętność posługiwania się współczesnymi narzędziami takimi jak Google Docs, Spreadsheets, Slack, Zoom

To oferujemy

  • Pełna elastyczność - Możesz pracować zdalnie lub z naszego świetnego biura. Pracuj jak lubisz, skąd lubisz.

  • Rodzinna atmosfera - Wiemy jak działa życie, a wielu z nas ma dzieci. Dlatego bycie elastycznym jako firma i dbanie o równowagę między pracą a domem jest dla nas ważne.

  • Opcje na akcje - Estimote należy do każdego z nas. Dlatego nasz zespół otrzymuje udziały w firmie, aby brać udział w rozwoju i czerpać z przyszłych sukcesów firmy.

  • Bogata kultura - Bardzo poważnie podchodzimy do spraw związanych z odpowiednią atmosferą w firmie i kulturą otwartości. Wiele inwestujemy w wydarzenia i inicjatywy, które integrują zespoły.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • pikniki rodzinne

  • udziały w firmie

Jesteśmy Estimote i tworzymy System Operacyjny dla świata fizycznego. Nikt tego jeszcze wcześniej nie zrobił. Kluczem do jego sukcesu jest wyjątkowy zespół utalentowanych ludzi w wielu różnych dziedzinach.

Od projektantek form przemysłowych, przez ekspertów oprogramowania wbudowanego, inżynierów elektroniki, aż do ekspertów infrastruktury chmurowej, czy też pasjonatów obsługi klienta i sprzedaży pracujących z najznakomitszymi korporacjami na świecie.

Kupowanie komponentów elektronicznych z całego świata, duże kontrakty z wielkimi przedsiębiorstwami, transakcje pomiędzy spółkami w grupie, współpraca z podwykonawcami. Żadne z tych rzeczy nie mogłoby być realizowane dobrze bez rzetelnego zarządzania finansami.

Dlatego potrzebujemy Ciebie! Kogoś, kto pasjonuje się liczbami. Artystę/artystkę finansów, co zamienia chaos w ustrukturyzowany porządek. Specjalistę/specjalistkę, co tworzy piękno za pomocą procesów i idealnego przepływu informacji oraz dokumentów. Kogoś, kto za pomocą liczb przewiduje przyszłość, a teraźniejszość otacza spokojem i usystematyzowaniem.

Dołącz do nas, a niemożliwe stanie się możliwe!

Przewiń do profilu firmy