Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. handlowych

Adalbert's Sp. z o.o.

5 8006 000 brutto / mies.
  • Szyszkowa 35, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Szyszkowa 35

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami firmy

  • realizacja założeń promocje, wprowadzanie listing nowych artykułów

  • wystawianie dokumentów sprzedaży ( faktury, paragony ) WF-MAG

  • analiza sprzedaży i zamówień u podległych klientów

  • monitoring płatności

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office

  • znajomość programów fakturowo - księgowych najlepiej WF-MAG lub podobnego

  • doświadczenie w obsłudze klienta min 3 lata

  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • wykształcenie min. średnie

  • otwartość w kontaktach z klientami

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin - umowa o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku w godz 9-17

  • możliwość rozwoju własnych kompetencji

  • dostęp do branżowego know-how

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w Polskiej firmie

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

Adalbert's to Polska firma która jest producentem Cejlońskich herbat segmentu Premium oraz innych wysokogatunkowych artykułów FMCG Premium, nasze artykuły są obecne u większości klientów z kanału nowoczesnego.