Logo Pracuj.pl

Specjalista/Specjalistka ds. HR

Grupa FIEGE PolskaO firmie

Grupa FIEGE Polska

Innowacyjna 8

Gardno (pow. gryfiński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów rekrutacyjnych (pracownicy magazynowi oraz pracownicy administracyjni),
  • prowadzenie onboardingów,
  • udział w realizacji projektu awansów wewnętrznych naszych pracowników – badanie kompetencji i potencjału pracowników,
  • udział w projektach rozwojowych opartych o zasady równości i wartości FIEGE (szacunek, otwarta komunikacja, sprawiedliwa ocena, równe traktowanie),
  • współtworzenie i zarządzanie aktualną bazą wiedzy, kompetencji oraz narzędzi rozwojowych,
  • wsparcie zespołu HR we wprowadzaniu i realizacji procesów dla całego Centrum Dystrybucyjnego.
  • analiza lokalnego rynku pracy – tworzenie raportów i statystyk,
  • przygotowywanie ogłoszeń oraz publikacja ich na portalach rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: socjologia, psychologia, ZZL),
  • 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku (jako samodzielny specjalista HR),
  • doświadczenie we współpracy z kadrą managerską z zakresu planowania rozwoju zespołów, rekrutacji i selekcji, oceny pracowniczej,
  • umiejętności analitycznych,
  • dobra znajomość narzędzi MS Office i aplikacji Google,
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1),
  • w pracy na tym stanowisku pomoże Ci doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • doceniamy elastyczność, zaradność, samodzielność, komunikatywność,
  • szukamy osób, które potrafią słuchać oraz otwarcie i szczerze rozmawiać, nawet o kwestiach trudnych,
  • pracę w naszym zespole ułatwi wiedza z zakresu Prawa Pracy, a także znajomość ustawy o ochronie danych osobowych, chociaż na ogólnym poziomie,
  • ważna na tym stanowisku jest otwartość na ludzi i pozytywne nastawienie – jesteśmy dużym zespołem, w którym dobra atmosfera pracy jest istotna.

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym, nie stroniącym od żartów zespole,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę pracy w dużym, nowoczesnym i profesjonalnym zespole, który kreuje i obsługuje wiele procesów z dziedziny HR,
  • możliwość zgłaszania własnych pomysłów i czynny udział w tworzeniu i realizacji strategii personalnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, poszerzania wiedzy z dziedziny HR oraz udział w projektach z innych obszarów,
  • benefity: prywatna opieka medyczna (Medicover), dofinansowane ubezpieczenie na życie, karta podarunkowa lub Multisport, dofinansowane posiłki, owocowe dni, pyszna kawa ze szczecińskiej palarni, eventy firmowe oraz bezpłatne lekcje języka obcego online,
  • wpływ na to co będziemy tu wpisywali w przyszłości :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • pyszna kawa ze szczecińskiej palarni

Miejsce pracy:

Gardno (30 km od Szczecina, Stargardu, Pyrzyc, Narnii)

Kim jesteśmy?

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. Od niemal 150 lat rozwijamy światową logistykę. Z naszych innowacyjnych rozwiązań́ korzystają znane, europejskie i światowe marki m.in.: Pirelli, Opel, Nestle, LG, Sephora i Deichmann. FIEGE zatrudnia na całym świecie ponad 13 000 osób.

Co nas łączy z Zalando?

Potrzeba pracy sporej grupy osób, aby modne ubrania i dodatki trafiły do klientów największego w Europie sklepu internetowego Zalando, z którym FIEGE współpracuje od wielu lat. To między innymi dzięki naszej codziennej pracy Zalando gwarantuje ponad 50 milionom swoich klientów w Europie obsługę zamówień na najwyższym poziomie i przede wszystkim na czas!

Specjalista/Specjalistka ds. HR, Innowacyjna 8, Gardno (pow. gryfiński)