Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. importu

AW-Narzędzia Walenty Androsiuk sp.k.

4 5007 000 brutto / mies.

Magazynowa 4

Nowe Miasto

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych kontaktów handlowych

  • wyszukiwanie nowych produktów do oferty

  • projektowanie i tworzenie nowych opakowań

  • prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy

  • współtworzenie strategii sprzedaży

  • monitoring i analiza działań konkurencji

  • realizacja zamówień, aktualizowanie ofert

  • kontakt z dostawcami w jęz. Angielskim.

  • przygotowanie oraz nadzór nad poprawnością wykonania dokumentacji importowej, w tym dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia odpraw celnych

  • tłumaczenie dokumentów oraz instrukcji obsługi

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, warunek konieczny

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu graficznego COREL będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • odpowiedzialność, zaangażowanie

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność budowania dobrych relacji z partnerem handlowym

  • komunikatywność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych

  • pracę w dynamicznym zespole oraz rozwój osobisty

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

AW-Narzędzia jest jednym z wiodących dostawców w branży narzędziowej w Polsce. Specjalizujemy się w dystrybucji hurtowej narzędzi ręcznych, ogrodniczych, a także elektronarzędzi, maszyn i urządzeń spalinowych pod własną marką AWTOOLS oraz wiodących producentów z całego świata.