Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka ds. Inwestycji

Żabka Polska

  • Matyi 8, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Matyi 8

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie wyposażenia do nowych sklepów i sklepów w trakcie remodelingu

  • Opracowywanie kosztorysów oraz faktur

  • Kontrola stanu: umów najmu, pozyskanych zgód, harmonogramu i przebiegu procesu remodelingu,

  • Współpraca z Menagerem i Partnerami ds Adaptacji, w zakresie administracji przeprowadzanych adaptacji lokali

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie,

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • Sumienność i dokładność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Gotowość do pracy w zespole,

  • Zdolności do analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • znajomość SAP oraz AutoCAD

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie bez okresu próbnego

  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy

  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Polityka Poprawności

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/).