Specjalista/Specjalistka ds. Jakości i Certyfikacji Komponentów

EME Aero Sp.z o.oO firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

EME Aero Sp.z o.o

Jasionka (pow. rzeszowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i kontrola wykonanej pracy zgodnie z wymogami technicznymi; wewnętrznymi i zewnętrznymi (EASA 145)
  • Certyfikacja komponentów silnika lotniczego do dalszego montażu
  • Sporządzanie i kontrola certyfikatów pojedynczych części oraz złożonych modułów zgodnie z wymogami (EASA 145, CAA)
  • Potwierdzenie wykonanej pracy na zgodność z zamówieniem Klienta
  • Kontrola wejściowa i wyjściową modułów (boroskop, niezależne inspekcje)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowane na kierunku Lotnictwo lub Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Wiedza z zakresu silników lotniczych
  • Znajomość procesów branży lotniczej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1(praca z dokumentacją w języku angielskim)
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, w systemie dwuzmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w sektorze lotniczym, w obszarze obsługi statków powietrznych, komponentów (silniki lotnicze)
  • Doświadczenie przy inspekcji części lotniczych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy (pierwsza umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Profesjonalny program onboardingowy i szkoleniowy dostosowany do stanowiska
  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy
  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnej i bezpiecznej firmie
  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach
  • Przystanek autobusowy tuż obok firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do posiłków
  • platforma benefitowa
  • firmowa drużyna sportowa
  • bonus jubileuszowy
  • premia roczna

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa on-line

2

Rozmowa z liderem w siedzibie EME Aero

TWÓJ ROZWÓJ W EME AERO

Na jakie możliwości rozwoju możesz liczyć w EME Aero? W ramach oferowanych działań rozwojowych, nasi pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje i kompetencje, zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać umiejętności oraz pogłębiać fachową wiedzę i zawodowe zainteresowania. Wszyscy nowi pracownicy rozpoczynają pracę od indywidualnego programu szkoleniowego. Raz w roku, w ramach procesu oceny rocznej, każdy ma możliwość zaplanowania wraz z przełożonym aktywności rozwojowych przewidzianych na kolejne dwanaście miesięcy.

W EME Aero otrzymujesz możliwość uzyskania dofinansowania do różnych form kształcenia, między innymi studiów wyższych i podyplomowych, a także kursu języka angielskiego. Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w szkoleniach, kursach, konferencjach i warsztatach oraz rekrutacjach wewnętrznych.

EME AERO PO GODZINACH

W EME Aero pracujemy w oparciu o szacunek, zaufanie, partnerskie relacje i współpracę. Kreujemy kulturę organizacyjną, która sprzyja rozwojowi i kreatywnej pracy. Działamy etycznie, stosujemy transparentne praktyki biznesowe i jesteśmy społecznie odpowiedzialni - chętnie angażujemy się w akcje społeczne, inicjatywy charytatywne oraz inne działania na rzecz lokalnej społeczności i środowiska. Organizujemy imprezy okolicznościowe i dofinansowujemy spotkania integracyjne naszych pracowników i ich rodzin. Troszczymy się o zdrowie, well-being, komfort i ergonomię pracy. Łączy nas pasja i wyróżnia transparentność. Wspólnie dbamy o dobrą atmosferę pracy oraz budowanie i podtrzymywanie relacji między pracownikami. Dołącz do nas i sprawdź, co możemy razem zrobić!

EME Aero to wspólne przedsięwzięcie dwóch światowych liderów z branży lotniczej - Lufthansa Technik oraz MTU Aero Engines. Jesteśmy jednym z największych i najnowocześniejszych na świecie centrów serwisowych MRO (Maintenance, Repair, Overhaul) dla silników lotniczych typu GTF. Specjalizujemy się w obsłudze, naprawie i przeglądach najnowszej generacji silników turbowentylatorowych przekładniowych z serii PW1000.

Dołącz do nas i stwórz z nami swoją przyszłość! #shapeyourfuture

Specjalista/Specjalistka ds. Jakości i Certyfikacji Komponentów, Jasionka 949, Jasionka (pow. rzeszowski)