Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. jakości

BASTER sp. z o.o.O firmie

  • Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kontroli surowców, półproduktów w procesie produkcji oraz kontroli końcowej wyrobów gotowych i „uwalnianie” ich do wysyłki
  • Nadzór nad próbami archiwalnymi (pobór, przechowywanie, rotacją)
  • Przygotowanie dokumentacji systemowej i jej archiwizacja
  • Prowadzanie wewnętrznych audytów systemowych, audytów dostawców, inspekcji oraz audytów zewnętrznych
  • Procedowanie reklamacji jakościowych
  • Zlecenia do badań w laboratoriach zewnętrznych oraz współpraca w zakresie wykonywanych analiz
  • Wystawianie atestów jakościowych
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych na produkcji
  • Dbanie o porządek i dobry stan techniczny urządzeń i sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych, weryfikacja przestrzegania przez osoby przebywające w hali produkcyjnej obowiązujących procedur i instrukcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie jakością, technologia żywności, inżynieria materiałowa)
  • znajomość norm i narzędzi jakościowych oraz standardów bezpieczeństwa żywności
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office
  • Dokładność, precyzyjność, systematyczność
  • Samodzielności na stanowisku
  • umiejętność redagowania procedur/instrukcji

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w systemie 1-zmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji
  • Pracę w zgranym, solidnym zespole

Specjalista / Specjalistka ds. jakości, Kalisz