Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

SGX EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów o pracę, zlecenia, dzieło, aneksów i innej dokumentacji pracowniczej,
  • wprowadzanie danych do systemów kadrowych,
  • naliczanie wynagrodzenia i ewidencja list płac w systemie księgowym,
  • sporządzanie dokumentów do ZUS, obsługa PFRON, PPK,
  • obsługa ZFŚS oraz systemu benefitów pracowniczych,
  • prowadzenie teczek pracowniczych,
  • przygotowywanie raportów dotyczących spraw kadrowo-płacowych,
  • aktualizacja regulaminów wewnętrznych we współpracy z dyrektorem operacyjnym.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z pełną obsługą kadr i płac,
  • wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia) lub wykształcenie wyższe oraz kursy z zakresu kadr i płac,
  • znajomość prawa pracy,
  • obsługa programu płatnik,
  • obsługa programów Comarch Optima oraz Comarch HRM będzie dodatkowym atutem,
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za realizowane zadania,
  • dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przejrzyste zasady wynagradzania w oparciu o posiadane doświadczenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • owocowe wtorki,
  • dobrą atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Grupa SGX jest liderem na rynku innowacyjnych czujników oraz detektorów jakości powietrza, oferując swoim klientom wysokie osiągi, solidność produktu oraz opłacalność. Grupa SGX rozwija i produkuje czujniki od ponad 50 lat, co potwierdza dobrą reputację grupy w projektowaniu najbardziej zaawansowanych komponentów i modułów służących kontroli jakości powietrza.

Obecnie dla naszej spółki w Katowicach poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Samodzielny specjalista ds. kadr i płac

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac, Katowice