Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

TEATR ŁAŹNIA NOWA Instytucja Kultury Miasta Krakowa

Osiedle Szkolne 25

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych i spraw pracowniczych pracowników Teatru, w tym dodatków, np. stażowych, funkcyjnych i specjalnych, nagród, jubileuszy, odpraw itp., oraz innych, wynikających ze stosunku pracy;

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • Wykonywanie analiz i sprawozdań dotyczących stanu i struktury zatrudnienia oraz czasu pracy pracowników Teatru;

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz należności z tytułu umów o pracę i cywilnoprawnych, socjalnych

  • Sporządzanie PIT

  • Naliczanie i odprowadzanie składek z tytułu PPK,

  • Sporządzanie dokumentacji do celów zasiłkowych i emerytalno- rentowych.

  • Prowadzenie wszelkiej dokumentacji ubezpieczeniowej/ zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych pracowników/zleceniobiorców i członków ich rodzin

  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych/- oraz w terminowa sprawozdawczość dla ZUS, US

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby ZUS.

  • Sporządzanie raportów i zestawień płacowych na potrzeby wewnętrzne,

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, PIT

  • Wstawianie zaświadczeń o zarobkach oraz prowadzenie korespondencji z urzędami

  • Rozliczanie delegacji

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowych i płacowych,

  • Wsparcie merytoryczne pracowników w zakresie prawa pracy i spraw płacowych

  • Znajomość zasad księgowości będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, praw autorskich w szczególności zasad naliczania wynagrodzeń, ekwiwalentów urlopowych oraz ustalania podstaw wymiaru zasiłków chorobowych

  • mile widziana znajomość obsługi programu Optima,

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • doświadczenie w rozliczaniu umów cywilnoprawnych z zastosowaniem praw autorskich będzie dodatkowym atutem

  • skrupulatność, terminowość, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, nastawienie na rozwiązywanie problemów, otwartość na zmiany, umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, renomowanej instytucji kultury;

  • Współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;

O nas

Teatr Łaźnia Nowa - Instytucja Kultury Miasta Krakowa, to prężnie działający krakowski teatr, mieszczący się w wyremontowanej, postindustrialnej przestrzeni dawnych hal warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Mechanicznych w Nowej Hucie. Podczas dziesięciu lat istnienia, Łaźnia Nowa wypracowała solidną markę na polskim rynku teatralnym.