Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Doradca Podatkowy Sławomir Wójtowicz

umowa o pracę
5 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Osiedle Złotej Jesieni 6

Bieńczyce

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców,

  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS i dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy itp.),

  • Dokonywanie rozliczeń kadrowo-płacowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie),

  • Wystawianie wymaganych z przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,

  • Raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych,

  • Znajomość przepisów Prawa Pracy, PDOF, ZUS, PFRON,

  • Monitorowanie zmian w przepisach,

  • Przygotowanie list płac,

  • Przygotowanie informacji do klientów nt. kwot ZUS i PIT do zapłaty,

  • Wsparcie zespołu księgowego w sprawach kadrowych i płacowych,

  • Nadzór nad teczkami osobowymi,

  • Załatwianie spraw w ZUS i US (mailowe i telefoniczne) w ramach postępowań sprawdzających,

  • Wsparcie klientów na kontrolach PIP i ZUS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),

  • Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, jak i umów zleceń,

  • Minimum 2-lata doświadczenia zawodowe na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr i płac,

  • Znajomość systemu ERP Optima i Płatnik,

  • Mile widziana znajomość przepisów oraz umiejętność prowadzenia dokumentacji RODO,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, samodzielność,

  • Umiejętność interpersonalna i komunikatywność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność przetwarzania dużej ilości danych.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska,

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Finansowanie szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji,

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Pakiet ubezpieczenia oraz opieki medycznej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Początki naszej Kancelarii sięgają roku 1993. Od tego czasu zajmujemy się pomocą i doradzaniem w zakresie podatków i finansów. Świadczymy usługi podmiotom gospodarczym w zakresie: pełniej księgowości oraz usług kadrowo i płacowych.