Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BP Tour Piotr Brewczak

5 0007 000 brutto / mies.

Długa 15

Osiedle Bronowice III - Maki

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie czasu pracy pracowników,

  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,

  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczania zmiennych elementów (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne),

  • sporządzanie zgłoszeń i deklaracji do ZUS, US, GUS,

  • przygotowywanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy,

  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,

  • prowadzenie rekrutacji nowych pracowników,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lata,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość systemu Płatnik, Municom-Taran,

  • umiejętności obsługi programu Mikrobit,

  • doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu,

  • sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętności pracy w zespole,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • darmowy parking,

  • pracę w miłej atmosferze,

O nas

Firma transportowa- przewozy pasażerskie zatrudniająca do 200 osób.

Rekrutacja trwa do 22 listopada 2022r.