Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BP Tour Piotr BrewczakO firmie

5 000–7 000
brutto / mies.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BP Tour Piotr Brewczak

Długa 15

Osiedle Bronowice III - Maki

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczania zmiennych elementów (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne),
  • sporządzanie zgłoszeń i deklaracji do ZUS, US, GUS,
  • przygotowywanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy,
  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,
  • prowadzenie rekrutacji nowych pracowników,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lata,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość systemu Płatnik, Municom-Taran,
  • umiejętności obsługi programu Mikrobit,
  • doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętności pracy w zespole,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • darmowy parking,
  • pracę w miłej atmosferze,

O nas

Firma transportowa- przewozy pasażerskie zatrudniająca do 200 osób.

Rekrutacja trwa do 22 listopada 2022r.

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac, Długa 15, Osiedle Bronowice III - Maki, Lublin