Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/Specjalistka ds. kadr i płac

EMERGOO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej dla pracowników

  • Prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych

  • Monitorowanie terminów orzeczeń lekarskich oraz wystawianie skierowań na badania okresowe i kontrolne pracowników Firmy

  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

  • Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja

  • Sporządzaniem deklaracji PIT, PFRON, ZUS, PPK

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień płacowych i kadrowych

  • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS

  • Rozliczanie zaliczek i delegacji służbowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 3 lata

  • Bardzo dobrej znajomości prawa pracy, prawa podatkowego, przepisów ZUS pełniąc rolę samodzielnego specjalisty (w zakresie realizacji funkcji kadrowo-płacowych)

  • Znajomości programu Płatnik

  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego WF-GANG

  • Terminowość, samodzielność i rzetelność w codziennej pracy

  • Inicjatywa, proaktywność

  • Zdolności interpersonalne, pracy w zespole

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innego stosunku prawnego

  • brak nudy, różnorodność wykonywanych zadań

  • możliwość rozwoju - Firma rozwija się dynamicznie, a Ty razem z nami

  • praca w zespole „otwartych umysłów”

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

EMERGO

Jesteśmy firmą handlową dostarczającą produkty najwyższej jakości z takich kategorii produktowych jak panele podłogowe, listwy przypodłogowe, podłogi drewniane i inne produkty z kategorii wykończenia wnętrz. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w Europie i na świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć dla klientów usługi na najwyższym poziomie, a każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w każdym etapie świadczonych przez nas usług.

Przewiń do profilu firmy