Specjalista/Specjalistka ds. Kadr i Płac

Media Saturn Holding Polska

Aleje Jerozolimskie 179

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie administracji personalnej (badania wstępne i okresowe, zwolnienia lekarskie, urlopy, benefity, umowy itp).

  • Przygotowywanie dokumentacji personalnej

  • Sporządzanie i kontrola poprawności list płac

  • Sporządzanie i wysyłanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS oraz deklaracji PIT, PFRON, PPK

  • Obsługa Work Flow w zakresie faktur dotyczących rozliczeń pracowniczych

  • Sporządzanie wymaganych raportów GUS

  • Udzielanie informacji i przygotowywanie dokumentów na potrzeby kontroli (np. PIP, ZUS, US) oraz realizacja zaleceń pokontrolnych

  • Prowadzenie, aktualizacja i archiwizacja akt osobowych pracowników

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i/lub płac w międzynarodowej organizacji

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z administracją personalną i naliczeniem wynagrodzeń

  • Bardzo dobra znajomość programu SAP HR, Płatnik

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word

  • Dobra znajomość prawa pracy (w tym zagadnień związanych z czasem pracy), ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych

  • Elastyczność i dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa/żywieniowa do wyboru

  • Ubezpieczenie na życie

  • Praca w systemie hybrydowym

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji

  • Kompleksowe wdrożenie i wsparcie opiekuna onboardingowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa/żywieniowa

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z managerem działu

3

Spotkanie z HR

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, bo przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to Twój cel. Na początek wdrożysz się w życie naszej firmy. Poznasz naszą kulturę, wartości, nasze cele i misję. Poznasz też szczegółowo obszar swojej odpowiedzialności.

Przewiń do profilu firmy