Specjalista/ Specjalistka ds. Kadr i Płac

Antal

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Antal

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy nowego członka zespołu HR do zadań kadrowo- płacowych w zakresie:

- obsługi administracyjnej procesów zatrudniania,

- sporządzania dokumentacji kadrowo - płacowej,

- naliczania wynagrodzeń,

- kontroli ewidencji czasu pracy i rozliczania czasu pracy,

- kontroli ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,

- przygotowania deklaracji dla ZUS, US, PFRON,

- współpracy z urzędami typu US, ZUS,

- monitorowania zmian w przepisach prawa pracy i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu prawa pracy,

- bieżących konsultacji i doradztwa dla Zarządu i Pracowników,

- przygotowania raportów i analiz,

- obsługa PPK,

- koordynacja benefitów.

Nasze wymagania

  • min. 4 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy i zagadnień ubezpieczeniowych,

  • doświadczenie w obsłudze programu Płatnik,

  • duża samodzielność oraz proaktywność,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Mile widziane

  • znajomość ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, obcokrajowców,

  • znajomość programu kadrowo- płacowego Cenzus,

  • doświadczenie w zakresie wdrażania systemów kadrowo- płacowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zdrową i inspirującą atmosferę pracy,

  • zespół HR który się lubi :)

  • hybrydowy model pracy,

  • nowoczesne biuro przy pl. Unii Lubelskiej,

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

  • prywatna opieka medyczna,

  • możliwość rozwoju eksperckiego i udział w ciekawych projektach realizowanych dla Klientów Antal,

  • dzień wolny z okazji urodzin,

  • dostęp do platformy benefitowej (w tym karta Multisport),

  • programy rozwojowe i dopasowane szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Antal

Jesteśmy jedną z pierwszych firm rekrutacyjnych, która wprowadziła macierzowy podział zespołów, dzięki czemu nasi konsultanci specjalizują się jednocześnie w sektorach i dyscyplinach. Ścisła specjalizacja sprawia, że są oni ekspertami dobrze znającymi wymagania i potrzeby swoich klientów, dostępność i oczekiwania kandydatów oraz aktualną sytuację w obszarze rynku pracy, którym się zajmują.

W każdym pracowniku widzimy przede wszystkim człowieka z jego historią, talentami i marzeniami. Ludzie są naszą pasją, źródłem wiedzy i inspiracji. Łączymy ludzi, pielęgnujemy relacje, jesteśmy blisko, rozmawiamy, dzielimy emocje, doradzamy i zmieniamy życie na lepsze.

Patrzymy w przyszłość. Chcemy być pionierami innowacji na rynku rekrutacyjnym. Jesteśmy głodni wiedzy, śledzimy trendy i nowinki, usprawniamy naszą pracę. Dzielimy się wiedzą i pomysłami. Nie utrzymujemy status quo, rozwijamy się!

Przewiń do profilu firmy