Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

INSTYTUT STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I EDUKACJI HUMANUM sp. z o.o.O firmie

INSTYTUT STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I EDUKACJI HUMANUM sp. z o.o.

Stanisława Moniuszki 1A

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz obsługa zatrudnionych zgodnie z przepisami prawa;
  • wprowadzanie i uaktualnianie danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • samodzielne sporządzanie i naliczanie list płac dla wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
  • rozliczanie czasu pracy pracowników;
  • prowadzenie pełnych rozliczeń ZUS - w tym także sporządzanie korekt;
  • sporządzanie deklaracji i rozliczanie należności dla US, ZUS, PFRON;
  • udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń,
  • wstępne przeprowadzenie rekrutacji kandydatów na pracowników;
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników, w tym RP-7;
  • realizacja zajęć komorniczych, alimentacyjnych i innych;
  • koordynacja badań lekarskich i szkoleń BHP;
  • tworzenie analiz oraz raportów kadrowo-płacowych;

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmach zatrudniających ok. 100 lub więcej pracowników;
  • praktyczna znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziane doświadczenie w pracy z programem RAKS Kadry i Płace );
  • dobrej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zasady opodatkowania świadczeń dla pracowników;
  • znajomość programu Płatnik;
  • znajomość programów w pakiecie MS Office;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy, także pod presją czasu;
  • systematyczność, dokładność i terminowość;

To oferujemy

  • nowoczesne, przyjemne biuro w samym centrum Warszawy
  • opiekę medyczną (Medicover),
  • dofinansowanie do karnetów sportowych ( karta Multisport )
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

Instytut Humanum powstał w 2011 roku z potrzeby powołania do życia instytucji będącej profesjonalnym doradcą i wydawcą publikacji naukowych. Humanum działa na rynku edukacji wyższej świadcząc usługi doradcze, wydawnicze oraz badawcze. Instytut koncentruje się na działalności doradczo-naukowej w zakresie rozwoju i planowania kariery naukowej.

W aktywny sposób wspiera rozwój ludzi polskiej nauki, umożliwiając publikację ich dorobku naukowego na łamach czasopism punktowanych, uczestnictwa w projektach naukowo-badawczych, konferencjach oraz dydaktyce.

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac, Stanisława Moniuszki 1A, Śródmieście, Warszawa