Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka ds. Kadr i Płac

RST O firmie

  • Racławicka 2, Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

RST

Racławicka 2

Wrocław

Dołącz do Mocnej Ekipy RST Software Masters

RST Software Masters jest sprawdzonym, polskim software house’em. Chcemy by nasz zespół składał się z najlepszych w branży IT. Dostarczamy, utrzymujemy i rozwijamy zaawansowane systemy i aplikacje. Ponad 20 lat skalujemy systemy klientów i własne start-upy.

(możliwa rozmowa zdalna lub w siedzibie firmy)

Zakres obowiązków:

  • terminowe naliczanie wynagrodzeń oraz innych świadczeń pieniężnych,
  • sporządzenie list płac,
  • rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych nieobecności,
  • sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS,
  • przygotowywanie zestawień, sprawozdań, raportów z zakresu kadr i płac,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • merytoryczne wsparcie zarządów spółek w tematach kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przepisów i zagadnień z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych, umów cywilnoprawnych,
  • samodzielność i pro aktywność (praca na rzecz kilku spółek z Grupy RST),
  • otwartość na zmiany,
  • mile widziane doświadczenie z systemem ERP Optima.

Oferujemy rozwój i świętną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy