Logo Pracuj.pl

Specjalista/ Specjalistka ds. kadr

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut BadawczyO firmie

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy

Aleja Niepodległości 188

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych pracowników OPI PIB we współpracy z innymi działami Instytutu.
  • Zapewnianie zgodności dokumentów szkoleniowych pracowników oraz dokumentacji potwierdzającej uczestnictwo w danej formie dokształcania.
  • Przygotowywanie umów o podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Czynny udział w procesie kadrowym (wystawianie skierowań na badania medycyny pracy, przygotowywanie umów o pracę, przeprowadzania szkoleń onboardingowych, nadzór nad szkoleniami BHP, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy i innych dokumentów zgodnie z wymogami prawa pracy).
  • Zakładanie i prowadzenie teczek akt osobowych.
  • Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych i zwolnień lekarskich pracowników.
  • Ewidencja czasu pracy pracowników.
  • Uczestniczenie w realizacji dodatkowych benefitów dla pracowników.
  • Archiwizacja dokumentów kadrowych i szkoleniowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane wykształcenie kierunkowe).
  • Doświadczenie w uczestniczeniu w projektach szkoleniowych (nadzór nad dokumentacją, certyfikatami i raportowanie działań).
  • Duża samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz terminowość.
  • Umiejętność komunikowania się i budowania pozytywnych relacji z pracownikami i kandydatami do pracy.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (przygotowywanie raportów i analiz).
  • Dobra znajomość programu Symfonia ERP Kadry i Płace lub innego programu kadrowo-płacowego.
  • Znajomość programu Płatnik.

Mile widziane

  • Znajomość Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD).
  • Doświadczenie z zakresu miękkiego HR.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w centrum Warszawy (metro Pole Mokotowskie), bezpłatny parking.
  • Dofinansowanie do urlopu, karty MultiSport oraz aktywności kulturalnej (bilety do kina, teatru, na koncert).
  • Możliwość wykupienia prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie z atrakcyjną składką.
  • Pracę w zespole o zróżnicowanej wiedzy i kompetencjach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników

Cel stanowiska

Prowadzenie administracji kadrowej i szkoleniowej pracowników OPI PIB, zgodnie z procedurami obowiązującymi w Instytucie i wymaganiami prawa pracy oraz ustawy o ochronie danych osobowych.

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB) jest instytucją zapewniającą szybki dostęp do aktualnej oraz kompleksowej informacji o polskiej nauce. Tworzymy inteligentne systemy informatyczne w najnowszych technologiach. Prowadzimy i realizujemy innowacyjne projekty badawcze i komercyjne.

Specjalista/ Specjalistka ds. kadr, Aleja Niepodległości 188, Śródmieście, Warszawa