Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych

Protrans Sp.J.

  • Santocka 44, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Santocka 44

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa kadrowa pracowników (sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników).

  • Zgłaszanie kierowców z poza Unii do wymaganych urzędów

  • Wystawianie niezbędnych zaświadczeń i dokumentacji dla pracowników.

  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji i akt osobowych pracowników zgodnie z prawem pracy.

  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy, PPK.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych i sprawozdań do ZUS, GUS, PFRON.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników.

  • Znajomość specyfiki rozliczenia wynagrodzeń kierowców w transporcie ciężarowym,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, umiejętność określenia priorytetów, dobra organizacja własnej pracy, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Miłą atmosferę w pracy w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • Praca w systemie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

O nas

PROTRANS Sp.J.

Firma transportowa prężnie działająca na rynku niemieckim i krajów Unii Europejskiej.

Szczecin