Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych

Rachunkowość KAMA Sp. z o.o.

  • Syta 120, Wilanów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Syta 120

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa Klientów Biura Rachunkowego, w tym:

  • samodzielne naliczenie wynagrodzeń pracowników na umowę o pracę oraz rozliczenie umów cywilno-prawnych,

  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej,

  • przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy,

  • obliczenie należnych składek i sporządzenie dokumentacji ZUS,

  • rozliczenie podatku i sporządzenie deklaracji dla Urzędu Skarbowego,

  • rozliczenie jednoosobowych działalności gospodarczych w zakresie ZUS,

  • obsługa programu Płatnik i oprogramowania Sage / Symfonia - Kadry i Płace,

  • współpraca z księgowymi,

  • samodzielne udzielanie informacji Klientom biura.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej obsługi kadrowo-płacowej,

  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • znajomość programu Płatnik,

  • znajomość obsługi pakietu Office,

  • znajomość oprogramowania płacowego Sage/Symfonia mile widziana,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • pracę w życzliwym i wspierającym zespole,

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

  • możliwość zdobycia praktyki w zakresie księgowości,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin,

  • forma współpracy do ustalenia.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

    O nas

    Jesteśmy niewielkim biurem rachunkowym prowadzącym rozliczenia naszych klientów.

    Zależy nam na jakości świadczonych usług oraz życzliwej atmosferze pracy. Poszukujemy osoby samodzielnej, która zadba o naszych klientów w zakresie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej.

    Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z osobą, która posiada również doświadczenie w księgowości lub chciałaby takie doświadczenie zdobyć.

    Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o naszej firmie zapraszamy na naszą stronę www.rachunkowosc-kama.pl.

    Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez przycisk "Aplikuj".