Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. kampanii Google Ads

Wertui Sp. z o. o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Partyzantów 19, Busko-Zdrój
    Busko-Zdrój, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Partyzantów 19

Busko-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i tworzenie kampanii Google Ads

  • bieżąca analiza i optymalizacja prowadzonych kampanii

  • wdrażanie usprawnień i rozbudowa prowadzonych kampanii

  • bezpośredni kontakt telefoniczny co tydzień z każdym obsługiwanym klientem

  • przygotowywanie raportów i analiz po przeprowadzonych kampaniach

  • analiza słów kluczowych

  • przygotowywanie ofert i wycen dla klientów

  • zakładanie i konfiguracja Google Tag Manager, Google Analytics

  • korzystanie z narzędzi Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Google Merchant Center, Google Data Studio

Nasze wymagania

  • bardzo dobra obsługa komputera i umiejętność korzystania ze środowiska internetowego oraz narzędzi Google

  • znajomość Google Ads i Google Analytics - doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych Google Ads

  • znajomość narzędzi Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Google Merchant Center, Google Data Studio

  • umiejętności analityczne – zainteresowanie analizą danych, wyciąganiem z nich wniosków

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • łatwość komunikacji telefonicznej z klientami, wysoka kultura osobista

  • duża motywacja do pracy, umiejętność szybkiej nauki

  • zaradność, kreatywność, branie odpowiedzialności za powierzone zadania

To oferujemy

  • forma zatrudnienia - B2B / umowa zlecenie / umowa o pracę

  • praca w biurze od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

  • wolne soboty i niedziele

  • przejrzysty system premiowy

  • ubezpieczenie grupowe

  • opiekuna pomagający wdrożyć się do pracy

  • udział w szkoleniach kilka razy w roku

  • procedury i instrukcje do realizacji zadań

  • zadania zapewniające stały rozwój i zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności

  • udział w imprezach firmowych

  • pracę w zgranym zespole, zapewniającym wsparcie, zawsze gdy potrzebujesz

  • wpływ na rozwój firmy, dzięki Twoim pomysłom

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Prowadzimy płatne kampanie w sieci wyszukiwania Google, które skutecznie wspierają marketing Twojej firmy. Robimy to według własnej metodyki, nie szukając drogi na skróty. Współpracę zawsze rozpoczynamy od poznania tego, o czym i dla kogo jest Twój biznes, czego oczekują i w jaki sposób dokonują zakupu Twoi klienci i wspieramy się danymi, aby jeszcze mocniej zadbać o skuteczność i przewidywalność płatnych działań. Stawiamy na efektywność wydawania budżetu marketingowego, transparentność w działaniach, które koordynuje indywidualny opiekun oraz stałą optymalizację wyświetlanych reklam.

Przewiń do profilu firmy