Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. Klientów Kluczowych

WE GROUP sp. z o.o.O firmie

5 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

WE GROUP sp. z o.o.

Marszałkowska 83

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

To praca dla Ciebie, jeśli odpowiadasz, jak poniżej:

- aktywne pozyskiwanie klientów

ODP: NIE, dziękuję, ale klienta który sam zgłosił się do biura chętnie obsłużę.

- bieżąca obsługa klienta (telefon, e-mail, osobiście) w zakresie ofert i realizacji zleceń?

ODP: Tak, bardzo chętnie, lubię, jak mam do zrobienia 3 rzeczy na raz.

- przygotowywanie ofert handlowych?

ODP: Tak, ale na szablonach- jest szybciej i skuteczniej. Nie lubię pisania długich maili- to niepotrzebna strata czasu.

- spotkania z Klientami?

ODP: Wolę nie, wszystko załatwię przez tel. i e-mail.

- kontakt z podwykonawcami?

ODP: Tak, lubię sprawdzonych podwykonawców, na których mogę liczyć.

- obsługa administracyjna biura?

ODP: Tak, jeśli mam na to czas, chętnie pomogę Kolegom i Koleżankom z zespołu, ponieważ wiem, że jeśli będę potrzebował/a pomocy mogę liczyć na to samo.

- ewidencjonowanie zleceń?

ODP: Tak, w uproszczonej strukturze, nie lubię rozbudowanych raportów w excelu, to strata czasu.

- przygotowywanie zestawień i raportów?

ODP: J.W.

Nasze wymagania

  • Nie boję się założyć działalności gospodarczej, moi znajomi są zadowoleni z takiego rodzaju współpracy (mają urlopy), poza tym wiem, że wówczas mam 2x więcej na rękę, ale potrzebuję 100% wsparcia w jej założeniu.
  • Posiadam minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta/sprzedaży. Etap strachu przed odbieraniem telefonów i wysyłaniem e-maili mam za sobą.
  • Mam wykształcenie wyższe / robię przerwę w studiach / studiuję zaocznie.
  • Komunikuję się po angielsku i nie sądziłam/em, że taki poziom wystarczy w biurze tłumaczeń.
  • Posiadam też niektóre z poniższych umiejętności:
  • empatia,
  • bezwzrokowe pisanie na komputerze,
  • zaangażowanie w realizację zadań, inicjatywa i wytrwałość w działaniu,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,
  • budowanie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez płynną, poprawną i precyzyjną komunikację,
  • zdolności analityczne i umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • samodzielne podejmowanie decyzji i efektywne organizowanie własnej pracy,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań (odpowiedzialność, terminowość, dokładność),
  • elastyczność i kreatywne poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu.

To oferujemy

  • Za to, że jesteś jaka/i jesteś, oferujemy:
  • Solidną podstawę- dużo wyższą niż oferuje rynek,
  • 10-15% od każdej drobnej sprzedaży: trzeba się bardzo postarać, żeby nie zrobić 50% pensji i postarać trochę mniej, żeby drugiej pensji nie wyrobić,
  • możliwość rozwijania umiejętności interpersonalnych,
  • możliwość rozwijania umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
  • możliwość rozwijania umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji (przystanek Hoża),
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach z miękkich kompetencji w siedzibie firmy przy ul. Marszałkowskiej,
  • dynamiczne środowisko pracy, możliwość rozwoju (odpowiedzialność za większe obszary działania),
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata

O nas

Jako Biuro tłumaczeń MIW na rynku jesteśmy od 2009 roku. Główna siedziba biura mieści się w Warszawie- Śródmieściu przy ulicy Marszałkowskiej 83, lok.57, w samym centrum Warszawy.

Oferujemy naszym Klientom kompleksową ofertę tłumaczeniową: tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz konferencyjne (tłumaczenia symultaniczne na terenie całej Europy). Poszukujemy kandydata/tki, który będzie chciał posiąść wiedzę z dziedziny tłumaczeń oraz będzie przekazywał ją klientom, zarabiając przy okazji pieniądze.

Klientami Biura tłumaczeń MIW są m.in.:

 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 Grupa Azoty

 Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu

 Fundacja NeuroPozytywni

 Ministerstwo Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej

 Ministerstwo Finansów

 Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

 Uniwersytet Warszawski

 Muzeum II Wojny Światowej

 Lindstrom Sp. z o.o.

 Alfa Laval Polska Sp. z o.o.

Częścią Biura tłumaczeń MIW są również:

 WE Event – organizujemy konferencje w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie,

 WE Catering – oferujemy catering konferencyjny,

 WE Apartments – wynajmujemy własne mikro-apartamenty w centrum Warszawy.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy współpracownika do nowego biura w centrum Warszawy. Wiemy, że osoba, która odpowie na wszystkie poniższe pytania TAK, w naszym zespole będzie się czuć, jak w domu:

 Jestem nastawiona/y na cel.

 Wiem, że sukces mnie motywuje (wolę mieć 10 drobnych sukcesów dziennie niż 1 ogromny na pół roku).

 Widzę (chociaż mogę nie mówić tego głośno), że na tle innych wykonujących te same obowiązki wypadam lepiej, dlatego powinnam/em otrzymywać wyższe wynagrodzenie.

 Lubię zarabiać pieniądze ALBO mieć poczucie, że dużo ode mnie zależy.

 Nie lubię zbędnych formalności i obowiązków, w których nie widzę sensu.

 Lubię precyzyjną komunikację, ponieważ wtedy nie mam obaw, że coś robię źle.

Specjalista / Specjalistka ds. Klientów Kluczowych, Marszałkowska 83, Śródmieście, Warszawa