Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. kosztorysów i ofertowania

TECHKO

  • Robotnicza 5, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

TECHKO

Robotnicza 5

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji przetargowej i projektowej

  • Przygotowanie i weryfikacja przedmiarów i obmiarów

  • Samodzielne wykonywania kalkulacji kosztorysów i ofert

  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych

  • Prowadzenie korespondencji i uzgodnień z podwykonawcami oraz dostawcami

  • Uczestniczenie w wizjach lokalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne w kierunku elektrotechnika lub powiązany

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programów z pakietu MS Office

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

TECHKO®, to doświadczony zespół specjalizujący się w kompleksowej realizacji projektów. Jesteśmy Partnerem Biznesowym, który realizuje projekty zarówno dla Klientów w Polsce, jak i za granicą.

Od 2008 roku TECHKO® posiada Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego pierwszego stopnia, Koncesję MSWiA, Akredytowanego Systemu Bezpieczeństwa Teleinformatycznego oraz Kancelarię Tajną. Uprawnia nas to do dostępu do informacji stanowiących tajemnicę państwową, oznaczonych klauzulą „tajne”. Dzięki posiadanym kwalifikacjom, zajmujemy się projektami jawnymi, a także realizacją zamówień w dziedzinach Obronności i Bezpieczeństwa.