Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista / Specjalistka ds. logistyki i zaopatrzenia

Grandhome Poland Sp. z o.o.

  • Metalowców 11, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Metalowców 11

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie materiałów zgodnie z planem produkcyjnym, celem zapewnienia ciągłości produkcji,

  • organizacja importu/eksportu materiałów, wyrobów i towarów,

  • weryfikowanie i komunikowanie terminowości dostaw oraz jakości zamawianych materiałów,

  • sporządzanie zestawień dotyczących gospodarki magazynowej,

  • obsługa i nadzór nad realizacją reklamacji zgłaszanych do dostawców,

  • realizacja procesu dostaw komponentów,

  • analiza i optymalizacja poziomu zapasów,

  • współpraca z dostawcami,

  • informowanie i reagowanie na potencjalne odchylenia w zapasach.

Nasze wymagania

  • znajomość procedur celnych,

  • dobra znajomości środowiska Microsoft 365 (Excel w szczególności),

  • czynny udział w poszukiwaniach alternatywnych źródeł zaopatrzenia,

  • precyzja w działaniu oraz umiejętność monitorowania oraz kontrolowania,

  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie),

  • umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • dokładność, systematyczność, skrupulatność – pedantyczność mile widziana,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • udokumentowane doświadczenie min. 2 lata w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Świdnicy,

  • przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ciekawe zadania realizowane w międzynarodowym środowisku,

  • brak narzutu korporacyjnego, luźną atmosferę i indywidualne podejście do pracownika.