Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. logistyki

HAGRIC WOŹNIECKI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Szczeglin 17, Szczeglin (pow. mogileński)
    Szczeglin (pow. mogileński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

17

Szczeglin (pow. mogileński)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych

  • negocjowanie stawek transportowych

  • zapewnienie terminowości odbiorów i dostaw

  • rozwiązywanie problemów powstałych w trakcie realizacji

  • telefoniczna obsługa klienta

  • sporządzanie raportów dostaw

  • sporządzanie awizacji i zleceń transportowych

  • kontrolowanie oraz akceptacja FV

  • potwierdzanie wag i rozstrzyganie ewentualnych sporów

  • kontrola przewoźników pod względem certyfikacji GMP + oraz pozostałych wymogów transportowych

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży transportowej

  • mile widziana znajomość branży „zbożowej”

  • umiejętności negocjacyjnych,

  • znajomość języka angielskiego B1

  • biegła znajomość pakietu MS oOffice

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby,

  • dodatkowy system premiowy,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

  • pracę w młodym zespole, w rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • przyjazną atmosferę pracy oraz partnerską współpracę na każdym szczeblu organizacji