Specjalista/Specjalistka ds. Marketingu B2B

Grupa Pracuj

6 6007 000 brutto / mies.
Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 23 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji marketingowej dla wybranych produktów kierowanych do klientów biznesowych (edukacja handlowców, budowania świadomości produktu wśród klientów, przygotowanie i przeprowadzenie kampanii marketingowo-sprzedażowych)

  • Wyznaczanie i realizacja KPI marketingowych zgodnych z założeniami produktowo-sprzedażowymi (kampanie sprzedażowe w Salesforce, badania znajomości produktów wśród klientów)

  • Wsparcie produktowo- marketingowe i edukacja wybranych kategorii i segmentu klientów B2B (np. segment IT, sprzedaż, inżynieria, Employer Branding)

  • Cykliczne badania potrzeb klientów biznesowych oraz ich doświadczeń z marką Pracuj.pl (mierzenie satysfakcji klienta – badania NPS)

  • Wsparcie w tworzeniu i aktualizacja materiałów sprzedażowych (oferta sprzedażowa, statystyki, raporty)

  • Edukacja działu Sprzedaży z zakresu produktów marki oraz wiedzy rynkowej

  • Ścisła współpraca z działami: Sprzedaż, Customer Care, Product Strategy, Marketing b2c, Badania i analizy, Prawny.

  • Raportowanie i prezentowanie wyników prac do menadżerów sprzedaży i członków grup projektowych

  • Analizowanie otoczenia rynkowego i działań konkurencji

  • Zarządzanie zespołem projektowym

  • Zarządzanie budżetem projektowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi i zespołami projektowymi

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych - od założeń i koncepcji, po wyznaczanie wskaźników, realizację działań i raportowanie efektów

  • Umiejętność analitycznego myślenia, szybkie wyciąganie wniosków, myślenie przyczynowo- skutkowe

  • Doświadczenie w prowadzeniu badań (badania ilościowe, znajomość narzędzi np. webankieta mile widziane)

  • Relacyjność, otwartość i komunikatywność (budowanie zespołów projektowych i angażowanie współpracowników w nowe inicjatywy)

  • Umiejętności prezentacyjne (raportowanie wyników projektu, prowadzenie warsztatów projektowych, edukacja klientów wewnętrznych)

  • Inicjatywa, kreatywność i samodzielność w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)

To oferujemy

  • Umowa na czas określony (12 miesięcy)

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia (wliczona w wynagrodzenie podane w ogłoszeniu)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • w Wigilię i Sylwestra pracujemy krócej

  • treningi umiejętności miękkich

  • onboarding ogólnofirmowy online i stanowiskowy

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Rekruterem i Menadżerem (Przełożonym)

2

Zadanie domowe

3

Spotkanie z Menadżerami i prezentacja zadania domowego

Tak się u nas pracuje