Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu e-commerce

Farutex Sp. z o.o.O firmie

  • Kniewska 2H, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Farutex Sp. z o.o.

Kniewska 2H

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • promocja systemu do zamówień online wśród grupy docelowej

  • planowanie i przeprowadzanie akcji promocyjnych

  • śledzenie trendów w marketingu e-commerce

  • stosowanie nowych, kreatywnych sposobów i kanałów dotarcia

  • analiza, nadzór i raportowanie skuteczności podejmowanych działań

  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży i działem marketingu

Nasze wymagania

  • ugruntowana wiedza z zakresu e-commerce lub e-marketingu

  • kreatywne podejście do realizacji wyznaczonych celów

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • orientacja na potrzeby klienta

  • komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym

  • doświadczenie w branży FMCG lub w pracy w firmie B2B będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju