Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

MANAGEMENT SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

MANAGEMENT SP. Z O.O. SP. K.

Partyzantów 8

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, prowadzenie i moderacja profili nieruchomości w social mediach
  • Przygotowywanie kampanii reklamowych online
  • Zarządzanie serwisami internetowymi
  • Tworzenie newsletterów i treści artykułów na portale branżowe
  • Współpraca z agencjami reklamowymi
  • Zarządzanie bazą danych klientów
  • Doradztwo dotyczące sposobu prowadzenia komunikacji marketingowej i PR
  • Organizowanie akcji promocyjnych, eventów, konferencji
  • Koordynacja działań marketingowych i promocyjnych
  • Przygotowywanie materiałów graficznych

Nasze wymagania

  • Minimum cztery lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość narzędzi marketingu online, zasad SEO oraz Google Analytics
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i Facebook Ads
  • Znajomość programów graficznych
  • Lekkie pióro
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa, zaangażowanie, nieszablonowość, kreatywność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży nieruchomości

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

O nas

RWS INVESTMENT GROUP to działająca od lat i prężnie rozwijająca się grupa inwestycyjna, której domeną są obiekty komercyjne, deweloperskie projekty mieszkaniowe oraz projekty hotelowe.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Samodzielny Kierownik Projektu.

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu, Partyzantów 8, Gdańsk