Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

Dom100euO firmie

  • Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dom100eu

Bojkowska 37A

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie i publikowanie postów na Facebooku, Instagramie i LinkedIn
  • prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie
  • redagowanie firmowego newslettera
  • obsługa systemu do marketing automation
  • zarządzanie stroną www (WordPress)
  • tworzenie treści na bloga firmowego
  • dbanie o spójność komunikacji
  • analizowanie działań konkurencji
  • organizowanie dni otwartych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • dobra znajomość systemu reklamowego Meta
  • znajomość systemów do marketing automation i CRM
  • rzetelność oraz dokładność
  • chęć do stałego podnoszenia kwalifikacji
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • bardzo dobra obsługa programów MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość: systemu reklamowego Google; narzędzi do analityki internetowej; zasad SEO

To oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, dostęp do systemów wsparcia marketingu i sprzedaży)
  • szkolenia zewnętrzne z zakresu marketingu i nowych mediów
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
  • możliwość rozwoju i awansu
  • system premiowy i stały wzrost wynagrodzenia
  • udział w realizacji dużych budżetów i kampanii reklamowych
  • zróżnicowany zespół sprawiający, że praca nigdy nie jest nudna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Grupa Dom100.eu działa na rynku deweloperskim od ponad 10 lat w rejonie Śląska.

Wizytówką Firmy jest ponad 700 sprzedanych domów i mieszkań. Kolejne 500 jest w budowie oraz przygotowaniu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Specjalisty ds. marketingu.

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu, Bojkowska 37A, Gliwice