Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/Specjalistka ds. Marketingu

Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Ulica Partnerska 19

Główna (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja całokształtu działań marketingowych firmy w ramach wytyczonej strategii

  • planowanie i realizacja założeń komunikacyjnych wobec klientów oraz innych grup interesariuszy

  • tworzenie, aktualizacja, opracowywanie materiałów informacyjnych, reklamowych i promocyjnych

  • aktualizacja strony internetowej firmy, kreacja obecności firmy w social media

  • planowanie i organizacja firmowych eventów promocyjnych, szkoleniowych, targowych, integracyjnych

Nasze wymagania

  • szeroka wiedza z zakresu sprzedaży i technik marketingowych, biegła znajomość narzędzi wspierających sprzedaż

  • znajomość programów graficznych pakietu ADOBE

  • znajomość systemu zarządzania treściami on-line WORDPRESS

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale marketingu

  • wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • świadczenia pozapłacowe – opieka medyczna