Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i PR z językiem czeskim i/lub słowackim

Moto-Profil Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie rozwoju marki oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku czeskim i słowackim, w tym:

  • Współtworzenie zawartości merytorycznej serwisów www i materiałów promocyjnych firmy

  • Aktywne wykorzystanie nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego

  • Wsparcie działań marketingowych i PR u Partnerów Handlowych i Serwisów należących do sieci

  • Współorganizacja eventów biznesowych w których uczestniczy firma

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i podwykonawcami

  • Współprojektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2B w kanałach on-line i social media

  • Współpraca z agencją PR oraz monitoring mediów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego i/lub słowackiego (w mowie i piśmie) – warunek konieczny

  • Praktyczna wiedza z obszaru marketingu i PR

  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści reklamowych, opisów produktów i materiałów do stron internetowych w segmencie B2B

  • Umiejętność sprawnego komunikowania się w mediach społecznościowych

  • Lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażujących tekstów

  • Praktyczna umiejętność organizacji imprez/wydarzeń/konferencji

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie i entuzjazm, kreatywność, komunikatywność, otwartość na zmiany, elastyczność, determinacja w dążeniu do celu, samodzielność, duża motywacja do pracy, wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka polskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Hybrydowa forma pracy

  • Współpraca i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka kariery zawodowej)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Zniżki na części samochodowe

  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie

  • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do obiadów w formie kateringu (w siedzibie)

  • kafeteria MyBenefit

Prosimy o dołączenie aplikacji w języku czeskim i / lub języku słowackim – warunek konieczny oraz opcjonalnie aplikacji w języku polskim i / lub języku angielskim.

Biuro Firmy Moto-Profil to blisko 300 osób zatrudnionych w 20 działach.

Co możemy powiedzieć o sobie po 29 latach doświadczenia? Jesteśmy drugą największą firmą w Polsce specjalizującą się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatowego. Naszym partnerom handlowym dostarczamy również autorskie rozwiązania informatyczne oraz pełne wsparcie merytoryczne w tym zakresie.

Moto-Profil jest właścicielem marki ProfiAuto.

Przewiń do profilu firmy