Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i sprzedaży - Handlowiec SaaS

SOHOshop.pl

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy do naszej firmy specjalisty ds. sprzedaży i marketingu oprogramowania B2B dostarczanego w modelu SaaS

  • Do zakresu obowiązków należy przede wszystkim prowadzenie aktywnego prospectingu i pozyskiwanie nowych klientów na dostarczanego przez nas oprogramowanie

  • Prowadzenie działań marketingowych w tym growth hacking i content marketing

  • Prowadzenie prezentacji online i edukacja grupy docelowej

  • Obsługa i kwalifikacja leadów inboundowych

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi i nowymi klientami w tym prowadzenie działań w obszarze up-sellingu i cross-sellingu

  • Dbanie o utrzymanie jak najwyższych standardów jakościowych w kontaktach z klientami

  • Raportowanie pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej oprogramowania B2B (minimum 2 lata)

  • Umiejętność pracy na procesach sprzedaży (od 2 tygodni do 3 miesięcy)

  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu nowoczesnego online marketingu na potrzeby sprzedaży oprogramowania B2B

  • Bardzo silna postawa proaktywna – nastawienie na znajdowanie nowych rozwiązań

  • Umiejętności docierania do średnich i dużych firm oraz swoboda w rozmowach z dyrektorami i właścicielami przedsiębiorstw

  • Doświadczenie w aktywnym i skutecznym prospectingu

  • Świetna umiejętność odczytywania i rozumienia potrzeb klienta

  • Sprawność w działaniu – umiejętność zarządzania swoim czasem i zadaniami

  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania w modelu SaaS lub projektowym

  • Rozumienie zagadnień technologicznych i marketingowych w e-commerce

To oferujemy

  • Pracę w pełni zdalną lub hybrydową (z dowolnego miejsca + spotkania w biurze)

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizji za realizację celów

  • Wdrożenie i pełne przeszkolenie w pierwszych tygodniach pracy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – komputer, telefon, oprogramowanie

  • Możliwość awansu w strukturach firmy i rozwój własnego zespołu marketingowo-sprzedażowego

  • Wsparcie merytoryczne zgranego zespołu na każdym etapie pracy

  • Pracę w firmie, która stale się rozwija, ma ambicje i produkt, który realnie wpływa na wzrost i innowacyjność polskich przedsiębiorstw

  • Aplikacje należy przesłać w odpowiedzi na to ogłoszenie lub przez formularz na naszej stronie internetowej. Czekamy na Twoją aplikację!

O nas

W SOHOshop.pl od 15 lat pomagamy producentom, markom i dystrybutorom rozwijać nowoczesne kanały sprzedaży. Dostarczamy systemy B2B i rozwijamy serwisy marketplace. W bogatym portfolio mamy topowych graczy e-commerce i 100% zadowolonych klientów. Rozwijamy też własne ambitne projekty online!

Dołącz do nas, jeśli chcesz każdego dnia wpływać na kształt ciekawych projektów realizowanych dla znanych marek, w wolnym czasie rozwijać własne pomysły i narzędzia, a przede wszystkim zadbać o work-life balance, czyli zdrowy podział pomiędzy pracą zawodową, a życiem prywatnym!