Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu internetowego

YORK INDUSTRIES EUROPE sp. z o.o.

5 5008 500 brutto / mies.
  • Jasionka 954E, Jasionka (pow. rzeszowski)
    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Jasionka 954E

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i publikowanie treści (contentu) w sieci (strona www, blog, newslettery, maillingi, social media) w języku angielskim

  • Prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych (głównie LinkedIn)

  • Rozwój bazy mailingowej oraz planowanie kampanii w jej ramach

  • Przygotowywanie raportów oraz analiza efektywności prowadzonych działań

  • Realizacja projektów marketingowych zgodnych ze strategią firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w segmencie B2B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie materiałów marketingowych

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści, budowania interakcji

  • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych (Linkedin)

  • Kreatywność

  • Umiejętność tworzenia kampanii mailingowych

  • Znajomość i umiejętność stosowania SEO

  • Umiejętność działania zorientowanego na pozyskiwanie leadów,

  • Entuzjazm i samodzielność w działaniu

  • Wykształcenie wyższe

  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem (firma zajmuje się produkcją i sprzedażą rozwiązań dla przemysłu)

To oferujemy

  • doceniamy kreatywność i sukcesy w działaniu

  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • nowoczesna przestrzeń do pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • praca stacjonarna lub hybrydowa

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

O nas

York Industries is the expert in small synchronous drives, with over 75 years of success in manufacturing custom and standard timing pulleys, gears, gear racks, and custom assemblies, and as a supplier of timing belts. Our traditional values of quality and dependability have endured due to a policy of continual reinvestment that provides the company with the most up-to-date equipment for both manufacturing and inspection. Visit our website and find out more www.york-ind.com