Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/Specjalistka ds. marketingu internetowego

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera

aleja Jana Pawła II 39A

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie strategii działań komunikacyjnych w mediach społecznościowych

  • prowadzenie profili społecznościowych (Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube)

  • planowanie, realizowanie i optymalizacja kampanii Facebook Ads

  • budowanie zaangażowania w mediach społecznościowych

  • prowadzenie strony internetowej WSE oraz strony studiów podyplomowych WSE

  • tworzenie treści, newsletterów, tekstów pr-owych, wpisów na stronę internetową Uczelni

  • analizowanie efektywności działań i przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w prowadzeniu profili społecznościowych

  • znajomość systemu zarządzania treścią (CMS) Wordpress

  • znajomość Google Analytics

  • lekkie pióro, nienaganna polszczyzna

  • doskonała organizacja pracy

  • inicjatywa i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość systemu reklamowego Google Ads

  • podstawowa znajomość programów graficznych, np. Canva

  • znajomość języka angielskiego min. B2+

To oferujemy

  • pracę w otwartym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, studia podyplomowe)

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • korzystanie z prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Dziękujemy za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie tworzą ludzie, dzięki którym

z sukcesem łączymy naukę, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. Takich ludzi skupiamy zarówno wśród kadry dydaktycznej, jak i administracyjnej. Wszystkich, którzy pragną dołączyć do naszego grona zapraszamy do nadsyłania ofert.

Przewiń do profilu firmy