Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu internetowego

PROSTAF

  • Jasielska 7a, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

PROSTAF

Jasielska 7a

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie profilami SM: tworzenie treści, materiałów wideo, moderacja;

  • definiowanie, rozwój i wdrażanie strategii SM;

  • tworzenie kampanii reklamowych w sieci oraz badanie ich efektywności;

  • stała współpraca z agencją SEO – optymalizacja działań;

  • wsparcie dla sklepu internetowego oraz nadzorowanie poprawności synchronizacji z marketplace (np. Allegro);

  • planowanie oraz wysyłka newsletterów dla klientów firmy;

  • aktualizacja oraz rozwój firmowych stron internetowych;

  • współpraca z influencerami, wysyłka kreatywna;

  • monitorowanie działań konkurencji, analizowanie danych rynkowych, potrzeb konsumenckich;

  • tworzenie, monitorowanie i analiza skuteczności kampanii reklamowych SM;

  • wsparcie działu handlowego oraz działu e-commerce.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w planowaniu i realizowaniu działań w strefie digital marketingu;

  • praktyczna znajomość narzędzi: Facebook Business Manager, Allegro Ads;

  • doskonała znajomość narzędzi Google (m.in. Google Analytics, Google Ads);

  • łatwość w pisaniu tekstów marketingowych;

  • znajomość programu Canva, Animoto lub podobnych;

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja;

  • umiejętność zarządzania czasem oraz powierzonymi zadaniami.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • ośmiogodzinny czas pracy od poniedziałku do piątku;

  • elastyczną godzinę startu pracy;

  • nieformalną atmosferę w profesjonalnym zespole;

  • realny wpływ na działanie oraz rozwój firmy;

  • a ponadto: „owocowe środy”, „godziny na urodziny”, „czwartkowe obiady”.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Firma Prostaf nieprzerwanie od 1991 roku tworzy historię polskiej optyki. Rodzinne, trwałe wartości, które towarzyszyły jej założycielom od samego początku budowania biznesu, kultywowane są z niesłabnącym zapałem także dziś. Wieloletnie doświadczenie, idea współpracy oraz prawdziwe partnerstwo sprawiają, że Prostaf wypracował stabilną pozycję na rynku branży optycznej oferując oprawki oraz okulary przeciwsłoneczne takich marek jak Bergman, Nordik czy GOG Eyewear.