Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka ds. Marketingu

Traficar sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Puszkarska 7 (Bonarka4Business)

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mamy nadzieję, że wiesz, czym jest Traficar.

To pierwszy w Polsce i największy polski system współdzielonej mobilności. Razem z TrafiCargo ułatwiamy poruszanie się po mieście mieszkańcom polskich aglomeracji: do pracy, po pracy, na miasto, za miasto, na wakacje. Wierzymy, że usługi oparte na ekonomii współdzielenia to przyszłość, która dzieje się na naszych oczach.

Twoje zadania:

  • codzienna koordynacja prac agencji reklamowych i domów mediowych
  • codzienna koordynacja prac zespołu moderatorów marki
  • samodzielne prowadzenie projektów marketingowych
  • realizacja komunikacji marketingowej opartej o działania biznesowe
  • wdrażanie nowych produktów marki
  • utrzymywanie i nawiązywanie relacji z partnerami marki

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia w agencji reklamowej (client service/social media)
  • 1 rok doświadczenia w dziale marketingu
  • umiejętności analizy wyników działań FB Ads, SEM i SEO
  • znajomości trendów w social media i digitalu
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodny desk research
  • umiejętności samodzielnej pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • znajomość segmentu ekonomii współdzielenia
  • znajomość metod promocji aplikacji mobilnych
  • znajomość metod budowy programów lojalnościowych
  • bycie aktywnym użytkownikiem Traficara

Dlaczego warto z nami pracować:

  • zatrudniamy naszych pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • oferujemy aktywny udział w ciekawych projektach oraz stałą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • zapewniamy naszym pracownikom oraz ich rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • oferujemy zniżki na produkty i usługi oferowane w ramach Holding1
  • organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • ponadto dofinansowujemy własne pomysły pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy