Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

Krakowska Pracownia Nieruchomości

umowa o pracę
7 0709 090 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00010 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Fabryczna 20A

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Od ponad 6 lat kupujemy, projektujemy, remontujemy, wykańczamy pod klucz i sprzedajemy mieszkania i domy, pomagamy inwestować w nieruchomości, zarządzamy najmem, projektujemy i wykańczamy na zlecenie. Szukamy Marketera z doświadczeniem, którego podstawowymi zadaniami będzie:

  • Współtworzenie strategii marketingowej oraz budowanie lejków marketingowych i ich wdrażanie.

  • Współpraca z Zespołem Sprzedaży, współtworzenie buyer person.

  • Docieranie do klientów wszelkimi kanałami, które uznasz za skuteczne.

  • Zarządzanie i rozbudowa kanałów social media Pracowni - FB, IG, TT, LI.

  • Wdrażanie strategii marketingowej opartej o wideo.

  • Nasi klienci oceniają nas na 4,9 ☆. Zakomunikujmy to szerzej :)

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku marketera.

  • Doświadczenie w budowaniu i pracy na lejkach marketingowych.

  • Praktyczna znajomość Google Analytics oraz menedżerów reklam Google, FB, LI.

  • Umiejętność tworzenia treści do internetu i co najmniej podstaw SEO.

  • Odpowiedzialność i samodzielność w planowaniu i organizacji pracy.

  • Chęć ciągłego rozwoju. Pomagamy w tym finansując szkolenia.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie 7.070 - 9.090 zł brutto w zależności od kompetencji. Plus premie roczne.

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B.

  • Partycypujemy w kosztach ubezpieczenia zdrowotnego Lux Med.

  • Wsparcie na każdym etapie pracy i udział w szkoleniach.

  • Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju firmy.

  • Chwaloną przez pracowników bardzo dobrą, pełną wsparcia atmosferę w pracy.

  • Ekstra biuro przy ul. Fabrycznej 20A.

  • Jak wygląda rekrutacja:

  • Etap 1. Daj się poznać - Aplikuj i w kilku zdaniach opisz dlaczego chcesz z nami pracować oraz dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Dołącz swoje CV.

  • Etap 2. Porozmawiajmy - Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej poruszymy najważniejsze tematy dotyczące pracy. Odpowiemy także na wszystkie Twoje pytania.

  • Etap 3. Spotkajmy się - Podczas osobistego spotkania w siedzibie Pracowni my opowiemy Ci o firmie i pokażemy jak pracujemy. Ty opowiesz nam o sobie i o swoim doświadczeniu, na bazie przeprowadzonych działań marketingowych.

  • Etap 4. Informacja zwrotna - Otrzymasz feedback bez względu na podjętą przez nas decyzję.

  • Witamy w Pracowni! - Przeszedłeś pozytywnie wszystkie etapy, zaczynamy się wdrażać i razem działać ;)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Krakowska Pracownia Nieruchomości to dwudziestoosobowa firma specjalizująca się w zakupie, projektowaniu, remontowaniu, wyposażaniu i sprzedaży mieszkań, apartamentów oraz domów wykończonych pod klucz. Dodatkowo zarządzamy najmem mieszkań, projektujemy i wykańczamy na zlecenie, sprzedajemy nieruchomości w Hiszpanii.

Naszymi klientami są głównie inwestorzy, którzy po zakupie nieruchomości mogą czerpać z niej pasywny przychód oraz osoby prywatne. Remontujemy Kraków od ponad 6 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 170 projektów. Znajdziesz je na stronie krakowskapn.pl.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych mieszkań i zadowolenie klientów, wyrażone w ich zwrocie z inwestycji oraz bezproblemowej i sympatycznej obsłudze. Uwielbiamy to, co robimy i dobrze się przy tym bawimy. Jesteśmy zorganizowani i mamy skuteczny, sprawdzony model biznesowy, który nieustannie rozwijamy, dostosowując do szybko zmieniającego się rynku. Praca w zaangażowanym zespole i ciągle rozwijającej się organizacji to możliwość szybkiego rozwoju kompetencji branżowych jak i menedżerskich oraz realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju firmy.

Dołącz do nas!