Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

HOLIDAY GOLDEN RESORT S.A.

  • Leśna 16, Łazy (pow. koszaliński)
    Łazy (pow. koszaliński), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Leśna 16

Łazy (pow. koszaliński)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej dla obiektu oraz poszczególnych projektów

  • Zarządzanie kampaniami marketingowymi wspierającymi sprzedaż

  • Prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego (m.in. kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron, SEO)

  • Obsługa mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Tik Tok itp.

  • Tworzenie i realizowanie kampanii w mediach społecznościowych oraz platformach sprzedażowych

  • Przygotowywanie kampanii e-mailingowych i newsletterów

  • Planowanie i realizacja budżetu marketingowego

  • Systematyczna analiza rynku i konkurencji

  • Zarządzanie stroną internetową

  • Tworzenie przy współpracy z innymi działami ofert i pakietów pobytowych

  • Rekomendowanie usprawnień w funkcjonowaniu systemów sprzedażowo - marketingowych

  • Bieżące monitorowanie efektywności sprzedaży i działań związanych z utrzymaniem klienta

  • Współpraca z portalami turystycznymi

  • Obsługa systemu Profitroom

  • Ścisła współpraca z Zarządem, kadrą managerską oraz innymi działami

  • Opracowywanie raportów na potrzeby Zarządu

  • Tworzenie kampanii zagranicznych

  • Sprzedaż i koordynowanie eventów, wesel, szkoleń, komunii, chrzcin itp.

  • Rekrutacja animatorów oraz koordynacja szkoleń

  • Tworzenie planu animacji

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziana znajomość systemu Profitroom

  • Zdolność podejmowania strategicznych decyzji

  • Bardzo mocne ukierunkowanie na realizację ustalonych celów

  • Zorientowanie na rozwój biznesu (analiza rynku, inicjowanie usprawnień)

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne, wytrwałość w dążeniu do celu

  • Kreatywność oraz inicjatywa

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą usług w branży turystycznej

  • Przedsiębiorczość, samodzielność, inicjatywa

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Doskonała znajomość Google Ads, Google Analitycs, Google Search Console

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia dostosowane do oczekiwań kandydata

  • Nastawienie na ciągły rozwój, innowacyjne podejście do biznesu, dużą samodzielność w ramach prowadzonych projektów i zarządzanego obszaru

  • Pracę na wysokim, samodzielnym stanowisku przy realizacji ambitnych projektów dla znanej marki

  • Profesjonalne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

O nas

Holiday Golden Resort to idealne miejsce na wakacje nad morzem. Ośrodek znajduje się w urokliwej miejscowości Łazy, obok Mielna w odległości 50 m od plaży. Swoje malownicze położenie zawdzięcza otaczającej go zieleni oraz niewielkiej odległości dzielącej od morza. Różnorodność atrakcji oferowanych naszym Gościom, jak i niezapomniana atmosfera sprawiają, że pobyt w Holiday Golden Resort pozwala w pełni zrelaksować się nad polskim morzem. Jesteśmy obiektem, który od 12 lat słynie z najlepszych animacji w Polsce. Oferujemy pierwszy w Polsce wodny plac zabaw z multimedialną zjeżdżalnią oraz baseny rekreacyjne z brodzikami dla dzieci. Posiadamy 94 domki holenderskie o różnym standardzie, 57 pokoi w bungalowach, 16 pokoi hotelowych w ośmiu dwurodzinnych domkach oraz 12 pokoi w pensjonacie.