Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

IGLOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Stary Wiśnicz 289, Stary Wiśnicz (pow. bocheński)
    Stary Wiśnicz (pow. bocheński), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

289

Stary Wiśnicz (pow. bocheński)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych (m. in. organizacja targów, eventów, prezentacji)

  • Tworzenie materiałów marketingowych (współpraca z Działem Projektowania Graficznego)

  • Zarządzanie treścią stron www oraz prowadzenie/koordynacja kanałów Social Media wg ustalonej strategii komunikacji

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami – agencjami 360, drukarniami, innymi.

  • Koordynacja działań z zakresu wsparcia sprzedaży pomiędzy Klientami a działami wewnętrznymi naszej firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (Zarządzanie / Marketing)

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub Sprzedaży

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną komunikację

  • Znajomość programów graficznych (Adobe) będzie dodatkowym atutem

  • Otwartość i komunikatywność

  • Energia do działania, entuzjazm, zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Pracę w zintegrowanym zespole, bez korporacyjnego stylu

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy

  • Bezpłatne świadczenia medyczne COMPENSA

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma IGLOO jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów urządzeń chłodniczych w Europie. Dzięki innowacyjnym produktom oraz nowoczesnej stylistyce, nieustannie ulepszamy markę produktu, która zyskała uznanie w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Naszą wysoką pozycję zawdzięczamy doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników.