Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

BIZUU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie, planowanie oraz realizacja kampanii marketingowych;
  • tworzenie strategii komunikacji i marketingowej;
  • tworzenie strategii dot. działań eventowych;
  • analiza sprzedaży oraz analiza cyklu życia całej
  • kolekcji;
  • znajomość trendów fashion oraz śledzenie trendów komunikacyjnych;
  • tworzenie notek pr-owych oraz media relations
  • copywritng;
  • tworzenie raportów w zakresie efektywności prowadzonych kampanii;
  • udział w sesjach zdjęciowych i eventach marki;
  • analiza kampanii i działań;
  • współpraca z innymi działami;
  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w tworzeniu strategii;
  • kreatywność i umiejętność swobodnego pisania oraz redagowania tekstów;
  • samodzielność, własna inicjatywa;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • znajomość narzędzi;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

To oferujemy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.• możliwość współtworzenia oraz realizacji strategii marketingowej w jednej z najszybciej rozwijających się marek w branży fashion;
  • umowę o pracę lub B2B;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • atmosferę pracy umożliwiającą wymianę doświadczeń, sprzyjającą kreatywności i rozwojowi kompetencji;
  • pracę w biurze w centrum Warszawy.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu, Warszawa