Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

PERFECT SALON sp. z o.o.

  • Ruczaj 89, Wilanów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Ruczaj 89

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za komunikację marki w kanałach społecznościowych.

  • Stworzenie i nadzór nad realizacją planu marketingowego w obszarze social media, spójnego ze strategią marketingową firmy.

  • Tworzenie i publikowanie angażujących treści (Facebook, Instagram, blog).

  • Przygotowywanie kreacji, filmów i zdjęć na potrzeby kampanii marketingowych.

  • Nadzór nad zawartością strony www organizacji.

  • Pisanie tekstów marketingowych na potrzeby kampanii online.

  • Wykorzystanie narzędzi analitycznych i monitorujących działania marketingowe.

  • Analiza efektywności prowadzonych działań.

  • Śledzenie trendów w social mediach, rynku i konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych w kanałach social media i zarządzaniu nimi.

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi e-marketingowych a także zasad prowadzenia blogów, stron internetowych i narzędzi komunikacji.

  • Praktyczna znajomość programów graficznych jako warunek konieczny (Adobe, ewentualnie Canva).

  • Doświadczenie poparte sukcesami w samodzielnym prowadzeniu płatnych kampanii marketingowych nastawionych na wzrost ruchu, budowanie bazy i zwiększenie sprzedaży (bardzo dobra znajomość FB Ads Manager i FB Analytics).

  • Znajomość Google Analytics, Google Ads, zasad pozycjonowania i umiejętność analizowania raportów - będą mile widziane.

  • Umiejętności przygotowania krótkiego materiału video na potrzeby social mediów.

  • Pozytywna energia w działaniu, zaangażowanie i wysoka odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • Pracę w młodym, kreatywnym i zgranym zespole.

  • Stabilne zatrudnienie w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

  • Możliwość realnego wkładu w rozwój całej firmy oraz realizacji swoich pomysłów marketingowych.

  • Dostęp do atrakcyjnych ofert profesjonalnych produktów fryzjerskich.

  • Warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia.

O nas

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich JOICO, SexyHair, Pravana oraz Paul Mitchell. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzaniem portfolia marek, poszukujemy osób na stanowisko Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Marketingu.

Jesteś kreatywny, masz ciekawe pomysły i doskonale odnajdujesz się w social mediach?

Przywiązujesz uwagę do szczegółów, masz poczucie estetyki i chciałbyś realizować kampanie marketingowe dla znanych marek z branży beauty ?

Dołącz do nas! Stań się częścią zespołu Perfect Salon i wraz z nami buduj świadomość najbardziej rozpoznawalnych marek fryzjerskich na świecie. Bierz udział w nowatorskich projektach i twórz wizerunek marek, które pokochały kobiety na całym świecie!