Specjalista / Specjalistka ds. marketingu z elementami grafiki

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-06-28
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-07-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lachlan PZ Sp. z o.o.

    Prężnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim działająca na rynku edukacyjnym poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista/ Specjalistka ds. marketingu z elementami grafiki.
    Miejsce pracy: Łódź (okolice C.H. M1)

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska

    • Projektowanie i przygotowywanie materiałów reklamowych do druku (ulotki, plakaty, reklamy prasowe, mailingi, foldery)
    • Obróbka graficzna plakatów i ulotek
    • Tworzenie banerów reklamowych
    • Administrowanie treścią strony internetowej oraz kanałów social media firmy w zakresie marketingowym i produktowym
    • Tworzenie szablonów mailingów
    • Prowadzenie i organizowanie działań z zakresu marketingu szeptanego
    • Prowadzenie działań kontent marketingowych (tworzenie wartościowych treści na portalach tematycznych)
    • Monitoring działań konkurencji
    • Prowadzenie płatnych kampanii reklamowych w Internecie (Facebook, AdWords)
    • Prowadzenie konta na facebook i Instagram
    • Raportowanie oraz analiza działań

    Wymagania

    • Znajomość technik narzędzi marketingowych
    • Minimum 2 lata doświadczenia w branży marketingowej / na podobnym stanowisku
    • Praktyczna wiedza na temat komunikacji marketingowych oraz komunikacji w mediach społecznościowych
    • Podstawowa wiedza na temat kampanii AdWords oraz podstawowa wiedza na temat SEM/SEO
    • Umiejętność pozyskiwania danych na temat działań konkurencji, nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu marketingu,
    • Bardzo dobra znajomość: Photoshop, Ilustrator, CorelDraw
    • Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki
    • Kreatywność

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • aromatyczną kawę i bezpłatny parking

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lachlan PZ z siedzibą w Warszawie(Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.