Logo Pracuj.pl

Specjalista/ Specjalistka ds. monitoringu infrastruktury IT

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie monitoringu infrastruktury, sieci, systemów, usług IT oraz aplikacji biznesowych
  • Podstawowa analiza, diagnostyka oraz klasyfikacja zdarzeń, reagowanie zgodnie z procedurami
  • Zdalne usuwanie awarii w uzgodnionym zakresie działań
  • Zarządzanie incydentami, organizowanie i koordynowanie prac naprawczych
  • Przygotowywanie raportów
  • Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników i koordynatorów z obszaru IT
  • Udział w pracach eksploatacyjnych i rozwojowych obszaru monitoringu i nadzoru

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza o systemach operacyjnych, zasadach działania sieci oraz spotykanych na serwerach usługach (działanie protokołów sieciowych i zasad budowy usług serwerowych)
  • Doświadczenie w pracy w obszarze nadzoru i monitoringu infrastruktury IT popartego praktyczną znajomością systemów i platform monitorujących
  • Podstawowa znajomość środowisk Windows, Linux, Unix
  • Podstawowa znajomość środowisk aplikacyjnych
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze, w systemie zmianowym po 12 h, również zmiany nocne (24 h/7)

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem
  • Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON
  • Praca w firmie nagrodzonej tytułem Friendly Workplace 2022
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony) na stanowisku Specjalisty ds. monitoringu operacyjnego IT
  • Pakiet benefitów m.in.:
  • prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • ubezpieczenia grupowe
  • dostęp do platformy e learning
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • taryfa pracownicza (pomniejszenie rachunków za energię elektryczną)
  • akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON Pracowniczy Program Emerytalny
  • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • taryfa pracownicza na energię elektryczną
  • dodatkowy dzień wolny od pracy z tytułu Dnia Energetyka

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: TOK/2022/261

Specjalista/ Specjalistka ds. monitoringu infrastruktury IT, Katowice