Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka ds. należności i fakturowania

HROSE AGENCY sp. z o.o.

7 0009 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

płk. Jana Kilińskiego 166

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie raportów, zamykanie miesiąca, obliczanie i księgowanie rezerw

  • Będziesz zarządzać kontrolą kredytową, współpracować z innymi działami

  • Przeprowadzanie raportów tygodniowych, miesięcznych i doraźnych

  • Obsługiwanie klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne o kierunku administracja biznesowa, finanse, rachunkowość itp.

  • Masz doświadczenie w AR, cash collection, credit managment order to cash

  • Posługujesz się biegle językiem angielskim (oraz francuskim/niemieckim/)

  • Fransucki/ french poziom B2, niemiecki/ german poziom B2 - minimum

  • System SAP nie jest Ci obcy

  • Łatwo nawiązujesz kontakty z klientami i współpracownikami

  • Lubisz prace w zespole

  • Nie boisz się pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Family-work-life balance - nie pracujesz w nadgodzinach

  • Praca w kulturze niekorporacyjnej

  • Różnotematyczne szkolenia i kursy

  • Praca hybrydowa - 2/3 dni z biura w tygodniu ustalone przez Ciebie

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Przyjazne środowisko pracy w międzykulturowym zespole

  • Elastyczne godziny pracy, rozpoczęcie 7:00, a 10:00, jeśli w ciągu dnia potrzebujesz coś załatwić, zrozumiemy

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie itp.

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę (po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony).

O nas

Dołącz do międzykulturowej firmy zlokalizowanej w samym centrum Łodzi. Nasz klient szuka osób zaangażowanych lubiących brać sprawy w swoje ręce. Będziesz pracować w zgranym zespole, gdzie posługiwanie się językami obcymi jest codziennością, a do twoich głównych zadań będzie należało prowadzenie księgowości i sprawozdawczości finansowej