Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/Specjalistka ds. nieruchomości

FUNDACJA OCHRONY DZIEDZICTWA ŻYDOWSKIEGOO firmie

  • Poleczki 12B
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FUNDACJA OCHRONY DZIEDZICTWA ŻYDOWSKIEGO

Poleczki 12B

Warszawa

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego została założona na mocy porozumienia zawartego między Światową Organizacją ds. Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO) i Związkiem Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP (ZGWŻ). Naszym celem jest ochrona materialnych obiektów kulturowego dziedzictwa Żydów w Polsce. Działamy na tych terenach, którymi, z racji zbyt dużej odległości, trudno jest zajmować się współczesnym gminom żydowskim. Obszar działania Fundacji to blisko dwie trzecie powierzchni Polski.

Opis stanowiska:

  1. Udział w postępowaniu regulacyjnym stanu prawnego nieruchomości;
  2. Przygotowanie i prowadzenie spraw w zakresie podatków od nieruchomości;
  3. Przygotowanie i prowadzenie procesu sprzedaży nieruchomości zgodnie z regulaminem FODŻ;
  4. Prowadzenie działań w celu pozyskania partnerów do zagospodarowania nieruchomości FODZ; przygotowanie umów najmu;
  5. Administracja i techniczne utrzymanie nieruchomości FODŻ;
  6. Przygotowanie i prowadzenie procesu budowlanego, remontowego nieruchomości;
  7. Poszukiwanie środków, projektów na renowację, remont nieruchomości.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  2. Znajomość problematyki administracji i zarządzania nieruchomościami;
  3. Umiejętność zarządzania czasem, dobra organizacja pracy;
  4. Umiejętność zarządzania projektami;
  5. Inicjatywa  w działaniu;
  6. Wysoka kultura osobista.
  7. Prawo jazdy kat. B;
  8. Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.
  9. Rzetelność, poczucie odpowiedzialności osobistej, zaangażowanie.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Pracę w przyjemnej atmosferze
  3. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

CV prosimy przesyłać na adres: Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego ul. Poleczki 12B, 02-822 Warszawa lub za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 05.03.2021 r. W tytule wiadomości proszę podać „Specjalista/Specjalistka ds. nieruchomości”. Informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami/kandydatkami wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji do dn.12.03.2021 r.

Ogłoszenie archiwalne