Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

Tamago Software sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Tamago Software sp. z o.o.

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa Klientów
  • Realizowanie zadań i weryfikacja
  • Dosprzedaż dodatkowych usług
  • Raportowanie przebiegu prac do Klientów

Nasze wymagania

  • Jesteś zorganizowany i dobrze uporządkowany
  • Nie boisz się multitaskingu i potrafisz zarządzać priorytetami
  • Cechuje Cię empatia
  • Jesteś odpowiedzialny i nie boisz się podejmować decyzji
  • Znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie
  • Pracę zdalną lub stacjonarną (w PPNT w Gdyni)
  • Pakiet benefitów - dofinansowanie do karty Multisport
  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • Dostęp do szkoleń i kursów online
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

O nas

Do naszego Zespołu szukamy specjalisty ds. obsługi klienta Jeśli stawiasz na rozwój, szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Jesteśmy zgranym, młodym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy i możemy na sobie polegać. Tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy, chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta, aleja Zwycięstwa 96/98, Redłowo, Gdynia