Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

MELONE DESIGN ŁUKASZ KACZMAREK

  • Budowlana 37, Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Budowlana 37

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta telefonicznie i mailowo

  • obsługa zamówień internetowych (m.in allegro)

  • obsługa reklamacji

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w pracę

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • otwartość na kontakt z klientem

  • mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży internetowej lub w marketingu.

To oferujemy

  • pracę w Inowrocławiu w pełnym wymiarze godzin (8-16) od pon. do pt.

  • terminowe wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i szkolenia praktyczne

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności

  • premie świąteczne

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą profili dekoracyjnych wykonanych z MDF (lamele i listwy przypodłogowe). W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz powiększeniem parku maszynowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. obsługi klienta.